Meble do salonu, jadalni, krzesła tapicerowane, stoły dębowe - Absynth

AKTUALNOŚCI

 • 06 February 2017

  Diament Meblarstwa - kolekcja NOi

  Modułowy zestaw narożników „Noi” ze stolikiem marmurowym „Noi” wygrał DIAMENT MEBLARSTWA 2017 w kategorii strefa komfortu – meble (klasa premium). Dziękujemy!!!

 • 02 March 2016

  PROMOCJA WIELKANOCNA ABSYNTH !

  Szanowni Klienci!
  Z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych ABSYNTH przygotował wspaniałą promocję na zestaw stworzony po to, aby świętować w gronie najbliższych! W dniach 01.03.2016 – 28.03.2016 kupując zestaw STÓŁ DABLIN 160 x 90 (A04-02-OAK-WH) oraz 4 krzesła niskie jednokolorowe KYLA (A02-03-OAK-FAB-(...))* OTRZYMUJESZ 15% RABAT.

 • 03 December 2015

  Jak przygotować dom na święta?

  Święta Bożonarodzeniowe to idealny czas na stworzenie w naszych domach wyjątkowego klimatu. Aromaty, które w tym okresie nieodłącznie nam towarzyszą to zapach pomarańczy, goździków, palonych świec i żywej choinki. To wtedy nasze cztery kąty stają się pięknie przystrojone. Okres przedświąteczny to również czas, w którym najchętniej decydujemy się na remont mieszkań.
  W tym magicznym okresie, szczególną rolę odgrywa stół, który staje się prawdziwym sercem naszego domu. To przy nim spotykają się najbliższe sobie osoby, dzieląc się nie tylko opłatkiem, ale również uczuciami, refleksjami... Przykładem rozkładanego stołu, przy którym bez problemu zmieści się cała rodzina, jest stół marki ABSYNTH - ,,Dablin". Stół z litego drewna dębowego, który swoim zapachem i urokiem otuli cały dom – na pewno będzie idealnym dopełnieniem świątecznego nastroju.

   
 • 12 November 2015

  W listopadowym wydaniu Bizens meble.pl ukazał się nasz stół DABLIN

  Stół Dablin z litego drewna dębowego, który jest odznaczony Brązowym Godłem Najwyższej Jakości, nie tylko cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród Klientów, ale też chętnie publikowany jest na łamach specjalistycznej prasy. Tym razem ukazał się w listopadowym wydaniu miesięcznika Biznes meble.pl w dziale design - nowości.

 • 28 April 2014

  Wiosenna promocja na meble Absynth!

  UWAGA! W dniach od 25 kwietnia do 25 maja 2014 roku Deffine
  Furniture Sp. z o.o.
  udziela 10% rabat na zestaw mebli o wartości powyżej 4000pln
  brutto. Promocją objęte są wszystkie meble z aktualnej oferty
  handlowej marki TIMOORE i Absynth.

 • 30 October 2015

  Stół Dablin został nagrodzony Brązowym Godłem Najwyższej Jakości

  Stół Dablin pomimo swojej krótkiej obecności na rynku - swoją premierę miał w lipcu br. - już został nagrodzony Brązowym Godłem Najwyższej Jakości w kategorii produkt najwyższej jakości. Ten mebel to idealne uosobienie harmonijnego połączenia tradycji z nowoczesnością. Niepowtarzalną i bardzo artystyczną formę stołu, tworzy blat eksponujący naturalne piękno surowego drewna. Ten minimalistyczny projekt nie narzuca stylistyki całemu wnętrzu, jednakże świetnie sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu francuskim czy skandynawskim.

25 luty 2013

Kolekcja NOOK z dizajnerskiej serii mebli ABSYNTH Produktem Roku.

Nasza najnowsza kolekcja „NOOK”, zwyciężyła w kategorii „meble do salonu”, w jedenastej edycji konkursu „Meble Plus – Produkt Roku”.Po zdobyciu za NOOK tytułu „Diament Meblarstwa 2013” zostaliśmy wyróżnieni po raz kolejny. Jedenastą edycję konkursu „Meble Plus – Produkt Roku” reprezentowało 39-osobowe Jury, w skład którego weszli architekci, projektanci wnętrz, przedstawiciele salonów.

Marki ABSYNTH oraz TIMOORE są wyłączną własnością DEFFINE Furniture Sp. z o.o.
Copyright © DEFFINE Furniture Sp. z o. o . wszelkie prawa zastrzeżone