Meble do salonu, jadalni, krzesła tapicerowane, stoły dębowe - Absynth

MARKA


ABSYNTH to nowa, inspirująca marka meblowa powstała z myślą o osobach interesujących się aranżacją i wystrojem wnętrz, a także szeroko rozumianym designem. Kolejna (po marce TIMOORE) inicjatywa firmy DEFFINE FURNITURE tym razem skierowana dla osób dorosłych, poszukujących świetnego, niebanalnego wzornictwa. Nowa marka to propozycja skierowana do ludzi energicznych, otwartych na nowe wyzwania, dla których forma i funkcja przedmiotu tworzą nierozerwalną wartość.

DESIGN


Design mebli ABSYNTH bezpośrednio koresponduje z najciekawszymi trendami w światowym wzornictwie. Czerpie zarówno z rodzimej tradycji meblarskiej, jak i doświadczeń europejskich producentów mebli. Jest wynikiem niezwykłego połączenia tradycyjnych materiałów z zupełnie nową formą mebla. Meble ABSYNTH stworzono dla wielbicieli prostego, nowoczesnego wzornictwa, w tym bardzo popularnego stylu skandynawskiego, do którego dodano odrobinę industrialnego charakteru.

PROCES


Praca nad produktami marki ABSYNTH to proces wieloetapowy. Każdy z etapów tej pracy jest równie istotny. W tym kontekście niezwykle ważna jest harmonijna współpraca pomiędzy działem projektowym, technologicznym a końcowym producentem. Efektem precyzyjnego podejścia do samego procesu powstawania mebla jest dopracowany, spełniający wszelkie oczekiwania klientów produkt.

ABSYNTH to marka dla wszystkich wrażliwych na otaczające piękno, potrafiących docenić i celebrować życie w każdym z jego aspektów.
PR manager
DEFFINE FURNITURE
Doskonałe, nowoczesne wzornictwo marki ABSYNTH zawsze idzie w parze z przemyślaną w każdym detalu konstrukcją mebla.
technolog manager DEFFINE FURNITURE
Te meble nie zawiodą!
Forma mebli ABSYNTH to efekt poszukiwań nowej, świeżej estetyki w ramach znanych
i sprawdzonych już wielokrotnie materiałów i technologii.
head designer DEFFINE FURNITURE

WSPÓŁPRACA


Zapraszamy do współpracy architektów , dekoratorów wnętrz oraz pracownie projektowe. Do kazdego modelu posiadamy : - modele 3d - bogatą paletę kolorów wybarwień - roznorodność tkanin


Zapraszamy do kontaktu: office@absynth.eu tel: +48 83 343 1213

Oferujemy: - elastyczną współpracę dającą możliwość modyfikacji bryły i wprowadzenie indywidualnych wymiarów mebla - współpracę na atrakcyjnych warunkach rabatowych z naszymi salonami partnerskimi.


Обслуживание экспорта: (Русский и Украинский языки) + 48 516 083 186 + 48 83 343 1213 e-mail: mn@absynth.eu

Marki ABSYNTH oraz TIMOORE są wyłączną własnością DEFFINE Furniture Sp. z o.o.
Copyright © DEFFINE Furniture Sp. z o. o . wszelkie prawa zastrzeżone