a

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium natus error sit omnis iste natus error sit voluptatem accusantium.

@2018. Select Theme All Rights Reserved.

top

Dom Architektury i Wzornictwa

  /  Dom Architektury i Wzornictwa
Dom Architektury i Wzornictwa

Dom Architektury i Wzornictwa

Dom Architektury i Wzornictwa (DAiW, www.daiwdesign.pl) powstał z pasji i zamiłowania do dobrego wzornictwa Pauliny Bogdał-Śmierzyńskej – architektki, która wraz z mężem Konradem Śmierzyńskim prowadzi biuro projektowe Tera Group. Jak zgodnie twierdzą; „Wnętrze to przestrzeń, która, aby zachwycać, powinna dostać to, co wyjątkowe: kolor, kształt i dekoracje”.

I to założenie przyświeca DAiW, miejscu, które ma zachwycać pięknem i zrzeszać ludzi zakochanych w dobrym wzornictwie. Paulina Bogdał-Śmierzyńska jako architektka doskonale zna potrzeby ludzi, którzy profesjonalnie zajmują się aranżacją wnętrz. To sprawia, że DAiW nie jest jedynie sklepem – jest inicjatywą przybliżającą tajniki dizajnu. Różnorodne warsztaty, spotkania z projektantami, strefa architekta wraz z dostępną wzorcownią – wszystkie te aktywności mają łączyć ludzi twórczych, kreatywnych i wrażliwych na piękno. Stacjonarny Concept Store w przepięknej modernistycznej willi przy ulicy Zdrojowej 19 w Kielcach to miejsce twórczych inspiracji i rozmów. Znajdziesz tam wyselekcjonowane meble, akcesoria cenionych polskich i zagranicznych marek, a także starannie wybrane prace fotograficzne i malarskie.

Zapraszamy do naszego Domu 🙂

DAiW Dom Architektury i Wzornictwa

ul. Zdrojowa 19/1, 25-336 Kielce, Poland
530 758 877
hello@daiwdesign.pl

DAiW
DAiW
DAiW