a

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium natus error sit omnis iste natus error sit voluptatem accusantium.

@2018. Select Theme All Rights Reserved.

top

GIrO Łóżko Sypialniane

  /    /  GIrO Łóżko Sypialniane

GIrO collection

product code:

PROJEKT DEFFINE FURNITURE LTD

„Wzór przemysłowy prawnie chroniony na terytorium UE”

„Registered Community Design”

015011874-0004

Łóżka bez pojemnika na pościel Giro – nowoczesność i klasyka w jednym

Łóżka bez pojemnika na pościel z kolekcji Giro zostały zaprojektowane dla miłośników niewymuszonej elegancji. Meble mają niesztampowy design pełen krągłości, które powstały przez przepikowanie materiału i spięcie całości skórzanymi paskami ze złotą klamrą. W rezultacie uzyskano delikatne marszczenia i zakładki, które nadają starannie dopracowanej i eleganckiej bryle nutę nonszalancji.

Wyjątkowo eleganckie i wygodne łóżka – gwarancja dobrego snu

Łóżka, które są dostępne w kolekcji Giro, są dostępne w pięciu różnych rozmiarach, aby każdy mógł wybrać dla siebie model idealnie odpowiadający rozmiarom sypialni. Zadbano również o wysoki, stylowy zagłówek dopasowany do szerokości stelaża, aby całość prezentowała się spójnie i gustownie.

Na uwagę zasługują również pikowane zagłówek i zanóżek. Tworzą one estetyczną ramę dla wygodnego materaca, który znajduje się na środku. Dzięki temu łóżka nie tylko wydają się większe, ale także wywołują niesamowite wrażenie za każdym razem, gdy wchodzi się do sypialni.

Logo i opis design by:

Bruno Pappi