a

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium natus error sit omnis iste natus error sit voluptatem accusantium.

@2018. Select Theme All Rights Reserved.

top

Puf 60×110

  /    /  Puf 60×110

NATA collection

kod produktu: A22-14-FAB

PROJEKT DEFFINE FURNITURE LTD

Minimalistyczna pufa – wiele możliwości aranżacyjnych

Geometryczny kształt, wspaniale podkreślone pionowe i poziome linie oraz stonowana kolorystyka – pufa z serii NATA to niezwykle prosty, a zarazem niebanalny mebel. Jego największą zaletą jest minimalistyczny design. Jednak to nie wszystko. Produkt wyróżnia się wysoką funkcjonalnością.

Prosta pufa – gwarancja funkcjonalności i wygody

Pufa ma wygodne, miękkie i szerokie siedzisko, na którym można komfortowo rozsiąść się i odpocząć. Dzięki temu doskonale sprawdza się np. jako alternatywa dla klasycznego fotela. Co więcej, wspaniale prezentuje się w każdym wnętrzu. W połączeniu z klasycznym wyposażeniem podkreśla ich kunszt wykonania, w towarzystwie loftowych dodatków uwydatnia ich surowy charakter, a we wnętrzu glamour wspaniale kontrastuje z bogato zdobionymi meblami.
Jej dużą zaletą jest mobilność. W zależności od potrzeb można zmieniać jej ustawienie, a tym samym aranżację wnętrza. To estetyczna i uniwersalna pufa, która wzbogaci każdą aranżację niezależnie od wybranego przez Ciebie stylu.

height

40 cm

length

60 cm

depth

110 cm

NOTE! The manufacturer reserves the right to change dimensions and technologies of the presented furniture.

Materiały do pobrania