a

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium natus error sit omnis iste natus error sit voluptatem accusantium.

@2018. Select Theme All Rights Reserved.

top

Siedzisko z wcięciem 160×110

  /    /  Siedzisko z wcięciem 160×110

NATA collection

kod produktu: A22-11-FAB

PROJEKT DEFFINE FURNITURE LTD

Siedzisko z wycięciem – finezyjny charakter i wyjątkowa wygoda

Meble NATA to wyjątkowe połączenie minimalizmu, wygody i niesamowitej funkcjonalności. Dlatego w tej serii nie mogło zabraknąć średniej wielkości siedziska z wycięciem, które nie tylko imponująco wygląda, ale także stwarza wiele możliwości aranżacyjnych.

Klasyczne, ale intrygujące siedzisko – idealna klamra w salonie

Modułowe siedzisko z wycięciem, które łączy sobie niebanalny design i klasyczny, ponadczasowy styl, idealnie sprawdza się w salonie, gdzie często zmienia się aranżacja. Można je ustawiać w dowolnej konfiguracji, a przez to dopasować siedzisko do aranżacji pozostałych mebli w pomieszczeniu lub łączyć z innymi siedziskami, pufami oraz podłokietnikami i oparciem, by w ten sposób uzyskać wyjątkowy komplet wypoczynkowy dopasowany do swoich potrzeb.
W rezultacie z prostego, minimalistycznego siedziska z wycięciem można stworzyć coś niepowtarzalnego, wręcz zupełnie nowego i jednocześnie ponadczasowego, co będzie stanowić wspaniałą klamrę dla eleganckiej i klasycznej aranżacji w salonie.

height

40 cm

length

160 cm

depth

110 cm

NOTE! The manufacturer reserves the right to change dimensions and technologies of the presented furniture.

height

48 cm

length

45 cm

depth

55 cm

NOTE! The manufacturer reserves the right to change dimensions and technologies of the presented furniture.

Materiały do pobrania