a

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium natus error sit omnis iste natus error sit voluptatem accusantium.

@2018. Select Theme All Rights Reserved.

top

Sofa 2s z 1 podłokietnikiem R/L

  /    /  Sofa 2s z 1 podłokietnikiem R/L

WING collection

kod produktu: A23-06R/L-TK

PROJEKT DEFFINE FURNITURE LTD

Sofa WING 2S z jednym podłokietnikiem – stwórz własną kompozycję

Sofa z jednym podłokietnikiem 2S z serii WING powstała, abyś mógł stworzyć zestaw wypoczynkowy swoich marzeń. Kanapę można połączyć z dowolnym meblem z tej samej kolekcji, a tym samym uzyskać komplet dopasowany do kształtu czy rozmiaru pomieszczenia.
Nie musisz godzić się na gotowe rozwiązania. Teraz to Ty decydujesz, jaki kształt oraz jaką długość będzie miała sofa w Twoim salonie.

Sofa z jednym podłokietnikiem – komfort i elegancja w jednym

Ta kanapa z jednym podłokietnikiem ma długość 176 cm. Tyle wystarczy, aby mogły na niej wygodnie usiąść dwie osoby. Jej największą zaletą jest wysoki zagłówek, który ma 44 cm. To sprawia, że można zanurzyć się w kanapę, a ona otula niczym skrzydłami.
Sofa ma tapicerkę w jasnobeżowym kolorze, która została urozmaicona prostymi, pionowymi przeszyciami. Jednocześnie utrzymano ją w minimalistycznym stylu, więc dobrze pasuje do większości wnętrz niezależnie od aranżacji. Wystarczy tylko na koniec dobrać do kanapy odpowiednie dodatki, które dodadzą jej “pazura”.

height

80 cm / 44 cm

length

176 cm

depth

117 cm / 73 cm

NOTE! The manufacturer reserves the right to change dimensions and technologies of the presented furniture.

Materiały do pobrania