a

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium natus error sit omnis iste natus error sit voluptatem accusantium.

@2018. Select Theme All Rights Reserved.

top

modulU Collection

  /    /  modulU Collection

Kolekcja modulU – nowoczesna klasyka i funkcjonalność

modulU to kolekcja mebli wypoczynkowych, która powstała, aby spełnić potrzeby każdego, kto szuka funkcjonalnej kanapy o klasycznym designie z nutą nowoczesności. Ta seria składa się z kilkunastu różnych modułów, które można dowolnie łączyć. Tym samym można tworzyć niesztampowe zestawy zachwycające wyglądem, ale i dopasowane do wymagań ich użytkowników. W rezultacie meble z kolekcji modulU to idealny wybór dla osób, które uwielbiają eksperymentować z wystrojem swojego wnętrza i regularnie przeprowadzają w nim zmiany.

Meble modulU – proste rozwiązanie na wspaniałe i wygodne wnętrze

W kolekcji modulU dostępne są różne rodzaje mebli, po to, aby każdy mógł skomponować idealny zestaw dla siebie. Znajdziesz tutaj klasyczne sofy z podłokietnikami i bez nich, wygodne szezlongi z krótkim boczkiem, stylowe fotele szerokie, bez boków i z podłokietnikami, jak i eleganckie pufy.
Meble te są obecnie dostępne w nowej formie – na designerskich, czarnych, metalowych nóżkach, które nadają klasycznej bryle lekkości i nowoczesnego szyku. Dzięki temu zestaw wypoczynkowy nie obciąża wizualnie wnętrza, a cała aranżacja wygląda ciekawie i niebanalnie.

corner set I
corner set II
sofa
premium sofa
2 seater
2 seater small
module 2s
module 3s
chaise longue
armchair R/L
armchair wide r/l
armchair 60
armchair 80
corner module
footstool 108
footstool 108/80
footstool 108/60
footstool 60
armchair